Stilstaan- en parkeerverbod op verschillende locaties
- 21/5 - 5/6: Heilaarstraat 20/1
- 29/5 - 30/5: Gasthuisstraat 11
- 30/5: Molenberg 13
- 27/5-30/6: parking Schoolstraat (1 parkeerplek)
- 4/6: Kerkplein 7
- 5/6: Kattespoelstraat 33
- 18/6: Heilaarstraat 39A
- 19/6: Vredestraat 8
- 22/6: Heilaarstraat 39B
Doorrijverbod
- 5/6: Koningin Astridstraat (straatfeest)
Tijdelijke verkeerslichten Lindenlaan 1-21: remodeling Delhaize-filiaal
Op zaterdag 6 en zondag 7 juni zal een deel van de Lindenlaan ingenomen worden door vrachtwagens, in het kader van de remodeling van het Delhaize-filiaal. Doorgaand verkeer in de Lindenlaan is mogelijk, maar tijdelijk met verkeerslichten.
Avondmarkt Beerse 2026
Op 12 juni is het opnieuw Avondmarkt op het Kerkplein in Beerse. Om alles veilig te doen verlopen, geldt er een stilstaan- en parkeerverbod op het Kerkplein.
Hinder op rijbaan of voetpad
- 21 februari t.e.m. 11 juli: Kapelstraat 106 (af en toe inname op de rijbaan door bouw van twee nieuwe woningen, wisselend verkeer met voorrangsborden)
- Op 29 en 30 mei staat er een stelling op het voetpad ter hoogte van de Heilaarstraat 55.
- Op 1 juni is de Dorpstraat, tussen de Hoogstraat en Deken Verhulsstraat, tijdelijk afgesloten voor gemotoriseerd verkeer omwille van plaatsing van afvalcontainers.
- Op 11 juni staat er een kraan en vrachtwagen op het voetpad, en deels op de rijweg ter hoogte van de Rijkevorselseweg 8.
- 12 juni: ter hoogte van de Heilaarstraat 39A staat er een stelling op het voetpad. Er is een stilstaan- en parkeerverbod om voetgangers veilig te laten passeren.
Werken in opdracht van Fluvius
- 20 april t.e.m. 31 augustus: Inspectiewerking aan de riolering via een zoomcamera op verschillende locaties, met mobiele werf. Er is beperkte hinder.
- 7 t.e.m. 31 mei: omdat er in de Hoogstraat ter hoogte van huisnummer 11 koppelputten worden gemaakt, zal er hinder zijn op het voetpad en geldt er ook een stilstaan- en parkeerverbod.
- 18 mei t.e.m. 2 juni: door huisaansluitingen ter hoogte van de Gierleseweg 16 & 20 is er hinder op de berm en het fietspad. Fietsers dienen af te stappen.
- 23 mei t.e.m. 5 juni: Fluvius voert aanlegwerken uit ter hoogte van de Heibergstraat (en stukje van de Bremstraat en Stenen Brug). Er is hinder op de berm, het voetpad en een deel van de rijbaan. Er is een snelheidsverlaging van kracht, met zachte doorsteek tussen Scheltjenseinde. De Bremstraat is tijdelijk afgesloten.
- 1 t.e.m. 6 juni: ter hoogte van de Steenbakkersdam zal Fluvius proefsleuven maken. Er is hinder op de berm en een deel van de rijbaan, met een snelheidsverlaging en wisselend verkeer door middel van voorrangsborden.
- 4 juni: Fluvius voorziet een huisaansluiting ter hoogte van de Bisschopslaan 18. Er is hinder op het voetpad, en er geldt een stilstaan- en parkeerverbod.
- 15 - 19 juni: door aanlegwerken in de Toekomstlaan ter hoogte van huisnummer 7A zal er hinder zijn op de berm en een deel van de rijbaan. Voetgangers moeten er oversteken, wisselend gemotoriseerd verkeer wordt geregeld d.m.v. voorrangsborden.
- 5 t.e.m. 19 juni: Huisaansluiting ter hoogte van Opstal 4 met hinder op de berm.
- 5 t.e.m. 19 juni: Huisaansluiting ter hoogte van Heibergstraat 18B. Er is wisselend verkeer, met hinder op de berm.
Bewoners worden op voorhand door de nutsmaatschappij zelf ook nog geïnformeerd over de werken aan de hand van een bewonersbrief.
Werken i.o.v. Pidpa
- 4 t.e.m. 12 juni: Pidpa zal ter hoogte van Antwerpseweg 57 een debietmeter plaatsen. Er is hinder op de berm.
Andere aankondigingen
- 27 maart t.e.m. 10 juli: In deze periode zal er 4 keer een betonstort gebeuren, waarbij een voertuig langere tijd op de rijbaan zal staan. Er worden voorrangsborden voorzien.
- 28 maart t.e.m. 30 juni: Bouwkraan op de berm (beperkte hinder) ter hoogte van de Absheide 10.
Alle werken, omleidingen en verkeershinder bekijken? Check hier hinder in kaart.

