Meldpunt bedrijven

Inhoud

Adams Polendam

Meldpunt Adams Polendam
Polendam 13
2340 Beerse
+32 (0) 14 61 71 83 (tijdens kantooruren)
+32 492 73 48 70 (na kantooruren)
e-mail : meldpunt@adams-polendam.be

Aurora

Meldpunt Aurora Productions
Patrick Peeters
Antwerpseweg 11
2340 Beerse
tel. + 32 (0) 14 61 19 41
fax + 32 (0) 14 61 29 41
e-mail: patrick.peeters@aurora-productions.be
www.aurora-productions.be

Aurubis Beerse (vroegere Metallo Belgium)

Meldpunt Aurubis Beerse nv
tel. 014 60 97 68 (24 op 24 uur bereikbaar)
website: www.aurubis.com/beerse
e-mail: ehsq.beerse@aurubis.com

Campine

Meldpunt Campine
tel. 014 601 563 (kantooruren)
gsm +32 476 28 72 20 (na kantooruren)
e-mail: info@campine.be
e-mail: mark.carpels@campine.be
www.campine.be 

Glacio

Meldpunt Glacio NV
Pascal Janssen
tel. 014 601 735 
gsm 0476 471 911
e-mail: pascal.janssen@glacio.be
www.glacio.com

Janssen Pharmaceutica

Meldpunt Janssen Pharmaceutica NV
tel. 0800 14 669 (gratis groen nummer, 24 uur op 24)
e-mail: isas@its.jnj.com  
www.janssen.com/belgium/nl

Voor vragen rond geothermie: e-mail: RA-JANBE-Geothermie@ITS.JNJ.com 

Renders nv

Meldpunt Renders nv
Maria Renders
tel. 014 61 41 64
fax 014 61 84 03
e-mail: maria.renders@renders.be
www.renders.be

Veolia (vroeger Suez/Sita)

Meldpunt Veolia Environmental Services BE
Werner Wouters
tel. 0470 207 618
e-mail: werner.wouters@veolia.com

https://www.veolia.be/nl

Wienerberger Terca

Meldpunt Wienerberger Absheide
Wim Ariens
tel. 014 61 19 75 (kantooruren)
e-mail: wim.ariens@wienerberger.com
e-mail: milieu.be@wienerberger.com
e-mail: milieubox@wienerberger.com

Meldpunt Wienerberger Steenbakkersdam

Kobe Van den Eynde

tel. 014 61 10 99 (tijdens kantooruren)

e-mail: kobe.vandeneynde@wienerberger.com
e-mail: milieu.be@wienerberger.com
e-mail: milieubox@wienerberger.com

Meldpunt Wienerberger manager milieu
Anita Ory
gsm 0476 25 00 45
e-mail: anita.ory@wienerberger.com
e-mail: milieu.be@wienerberger.com
e-mail: milieubox@wienerberger.com


Voor wie

Burger, Onderneming